زلال طب شیمی: تولیدکننده آب دیونیزه و لوازم دندانپزشکی

زلال طب شیمی

تولیدکننده ملزومات دندانپزشکی

زلال طب شیمی
نوشیدن آب به حفظ تعادل مایعات بدن کمک می کند در حدود 60% از وزن بدن شما از آب تشکیل شده است که حدودی از این آب شامل هضم،جذب ،ایجاد بزاق،حمل و نقل مواد مغذی، و نگهداری از درجه حرارت متعادل بدن می شود.در ذیل 5 دلیل عمده مصرف آب بیان می شود که عبارتند

فهرست آنچه در این مقاله میخوانید

نوشیدن آب به حفظ تعادل مایعات بدن کمک می کند در حدود 60% از وزن بدن شما از آب تشکیل شده است که حدودی از این آب شامل هضم،جذب ،ایجاد بزاق،حمل و نقل مواد مغذی، و نگهداری از درجه حرارت متعادل بدن می شود.در ذیل 5 دلیل عمده مصرف آب بیان می شود که عبارتند از:

  • خستگی را تسکین می دهد (Relieves fatigue)

در واقع خستگی یکی از اولین نشانه های کم آبی بدن است، هنگامی که آب کمتری در بدن وجود دارد ارگان های مؤثر بدن نیز کمتر کار می کنند بنابراین نوشیدن آب کافی می تواند به عملکرد مناسب و بهتر بدن کمک کند و باعث کاهش ایجاد خستگی شود . آبی که وارد بدن می شود باعث می شود که مواد سمی و مواد زاید از بدن شسته شود و از بدن خارج گردد . اگر بدن شما دچار کمبود آب شود بطور مثال قلب شما باید خیلی سخت کار کند تا بتواند به همه سلول های بدن اکسیژن رسانی کند ، پس کلیه ارگان های حیاتی بدن شما خسته خواهند شد و در نهایت شما نیز خسته خواهید شد . نوشیدن آب باعث می شود که عضلات کمتر دچار گرفتگی شوند و اکسیژن رسانی کافی و پاک سازی سموم از آن ها راحت تر انجام شود.

  • درمان سر درد و میگرن (Treats Headaches and migraines)

در درمان سردرد و میگرن اولین چیزی که شما می توانید انجام دهید نوشیدن مقدار زیادی آب است سر درد و میگرن اغلب به علت کم شدن آب بدن ایجاد می شود نتیجه تحقیق یک پزشک متخصص مغز و اعصاب در اروپا نشان می دهد که افزایش مصرف آب سبب کاهش تعداد کل ساعت و شدت سردرد در افراد مورد آزمایش می شود .

  • کمک به هضم غذا و رفع یبوست (help in digestion and constipation )

نوشیدن آب عملکرد دستگاه گوارش را بهبود می بخشد و به هضم غذا کمک قابل ملاحظه ای می کند . نوشیدن آب کافی به افزایش سوخت و ساز بدن کمک می کند تا بدن به درستی غذا را تجزیه و سپس هضم نماید.

  • کمک به کاهش وزن (Aids weight loss)

دانشمندان در یک پژوهش بالینی دریافتند نوشیدن دو لیوان آب قبل از وعده های غذایی می تواند به سرکوب اشتها کمک کند و هنگامی که شما آب می نوشید معده را از آب پر می کنید و تمایل به غذا خوردن اضافی کاهش می یابد . علاوه بر این سرعت سوخت و ساز بدن و حذف سلول های چربی را افزایش می دهد

آب نوشیدنی سالم و کم کالری می تواند جایگزین نوشیدنی های پر کالری مثل الکل ، نوشابه های گاز دار شیرین و……..که اغلب به افزایش وزن کمک می کند شوند

در واقع نوشیدن آب می تواند بعنوان یک راهنما میزان کالری دریافتی را کنترل نماید.سالهاست که در مورد افراد رژیمی نوشیدن مقدار زیادی آب بعنوان یک استراتژی کاهش وزن بوده است.

  • کمک به حفظ و شادابی پوست (promotes Healthy skin)

نوشیدن آب به حفظ شادابی پوست کمک می کند . آب کمک می کند تا بافت پوست مرطوب ، درخشان ، صاف و همچنین باعث افزایش خاصیت ارتجاعی در پوست شود

آب منبع خوبی برای سلامت پوست است و با از بین بردن سموم بدن باعث شفافیت طبیعی پوست خواهد شد خطوط ریز و شیارهای پوست به هنگام کمبود آب بیشتر و عمیق تر می شوند

همچنین آب باعث بهبود بخشیدن به جریان خون در پوست می شود و پوست را از وجود ناخالصی ها پاک می کند و امکان تغذیه بهتر پوست را فراهم می کند

نوشیدن مایعات به اندازه کافی در هنگام ورزش و فعالیت مهم است بنابراین در هنگام ورزش و فعالیت بدنی برای جایگزینی مایعات از دست رفته توسط تعریق نوشیدن آب در فواصل منظم توصیه می شود .

ثبت سفارش استعلام قیمت تماس 68423

شرکت زلال طب شیمی یک تولید کننده مورد اعتماد لوازم یکبار مصرف و بهداشتی دندانپزشکی با ارائه محصولات ضروری که در حفظ سلامت و تندرستی بیماران  دندانپزشکی نقش اساسی دارد.

شرکت زلال طب شیمی به تولید لوازم دندانپزشکی با کیفیت، استاندارد و استریل با پیام اصلی مقاله مطابقت دارد. 

بهداشت  ابزار و تجهیزات دندانپزشکی  در دنداپزشکی حرف اول را می زند. استفاده از سینی یکبارمصرف و سایز لواز مصرفی  یکبار مصرف استاندارد نه تنها ایمنی بیماران  را تضمین می کند، بلکه به جلوگیری از انتقال عفونت ها، ارتقاء یک محیط دندانی سالم و ایمن برای کودکان کمک می کند.

 تعهد شرکت زلال به تولید لوازم بهداشتی دندان، جزء مهمی از تلاش گسترده تر برای حفظ سلامت دهان و دندان کودکان است، ماموریتی که در مقاله به آن اشاره شده است. محصولات با کیفیت آنها به حفظ استانداردهای بهداشتی، ایمنی و بهداشتی ضروری برای مراقبت از دندان کودکان کمک می کند.