زلال طب شیمی: تولیدکننده آب دیونیزه و لوازم دندانپزشکی

زلال طب شیمی

تولیدکننده ملزومات دندانپزشکی

زلال طب شیمی
  1- سلامتی شما و خانواده تان بدن ما از 80 % آب تشکیل شده است . بنا براین آب یکی از مهم ترین علل بروز رفتار های سالم ما می باشد . پزشکان توصیه می کنند در روز 8 لیوان آب یا یک لیوان به ازای هر 10 کیلوگرم وزن بدنمان بنوشیم .  

فهرست آنچه در این مقاله میخوانید

1- سلامتی شما و خانواده تان

بدن ما از 80 % آب تشکیل شده است . بنا براین آب یکی از مهم ترین علل بروز رفتار های سالم ما می باشد . پزشکان توصیه می کنند در روز 8 لیوان آب یا یک لیوان به ازای هر 10 کیلوگرم وزن بدنمان بنوشیم .

2- محیط زیست سبزتر

سالانه 65 % بطری های پلاستیکی خریداری شده در نهایت به مراکز دفن زباله می رسد . همچنین بدیهی است حمل و نقل بطری ها سبب انتشار ترکیبات کربن نیز می شود . با نوشیدن آب تصفیه شده حاصل از سیستم تصفیه آب خانه تان ، شما در واقع به محیط زیست کمک کرده اید .

3- کاهش خطر ابتلا به آلزایمر

یون آلومینیوم موجود در آب به طور مستقیم سبب بروز بیماری آلزایمر می شود . تحقیقات نشان می دهد آلومینیوم به سختی دفع می شود و بنابراین می تواند درون مغز تجمع یابد .

4- صرفه جویی در هزینه ها

این حقیقت به اثبات رسیده است که بطری های آب حتی ارزشمند تر از نفت می باشد . مطالعات اخیر نشان می دهد که درصد بالایی از بطری های آب در برخی مواقع حتی از آب لوله کشی نامناسب ترند . چرا باید وقت و پولمان را صرف جابجایی بطری های آب درون فروشگاههای مواد غذایی بکنیم ؟ دستگاه تصفیه آب به عنوان یک انتخاب مبتنی بر سلامتی تان ، سبب صرفه جویی در هزینه ها می شود .

5- کاهش خطر ابتلا به سرطان ،نقائص هنگام تولد و حمله قلبی

کلر (chlorine) اضافه شده به آب آشامیدنی جهت مبارزه با باکتری ، به هر حال به طور مستقیم سبب بسیاری از سرطان ها و نقائص هنگام تولد و بیماری های قلبی و آسم می گردد .

6- شبکه قدیمی لوله کشی

در بسیاری از مناطق کشورمان ، بعد از آنکه آب شهری تصفیه خانه را ترک می کند ، کیلومتر ها درون لوله های پوسیده ، لزج و خورده شده طی مسافت می کند . خیلی سخت است که باور کنید شما آبی را می نوشید که مستقیم از درون چنین لوله هایی بیرون می آید .

7 – چای ، قهوه و غذای تازه تر و سالم تر

بر خلاف آب های بطری شده ، با تصفیه آب آشامیدنی تان ، شما قادر به تهیه آبی تازه و عاری از هرگونه آلودگی می باشید که می توانید جهت استفاده در پخت و پز ، شستن میوه و سبزیجات ، تهیه چای و قهوه ، آبیاری گیاهان و مصرف آب حیوانات خانگی تان از آن بهره ببرید . مزایای آب تصفیه شده بی پایان اند .

8 حفاظت خانواده تان در مقابل باکتری و ویروس ها

وقتی شما توسط دستگاه تصفیه آب ، آب لوله کشی را تصفیه می نمایید باید بدانید که با این کار باکتری خطرناک  E.coli  ، Giardia  و کیست های  Cryptosporidium را به مقدار موثری حذف کرده اید . این انگل های زائد ، می تواند سبب اسهال ، گرفتگی عضلات شکم ، تب و استفراغ شوند . همچنین دستگاههای تصفیه آب خانگی درصد بسیار بالایی از فلزات سنگین و شیمیایی همچون مس ، سرب ، جیوه ، روی یا آلومینیوم را که در آب آشامیدنی تان یافت می شوند را حذف می کنند .

9- صرفه جویی در وقت

امروزه ذخیره هر دقیقه از زندگی تان گرانبهاست ، بنابراین کاهش زمان به جوش آمدن آب ، جلوگیری از سرعت کند فیلتراسیون آب و جابجایی بطری های آب از فروشگاه تا منزل سبب صرفه جویی در وقت و بدست آوردن زمان بیشتر جهت لذت بردن از سلامتی تان می شود .

10 خطای انسانی

بشر جایز الخطاست . ما از عملکرد تصفیه خانه های آب اطمینان داریم ، اما در پایان هر روز خطاهایی نیز رخ می دهد و یا گاهی مواد شیمیایی بیش از حد مجاز وارد آب مصرفی ما می شوند . چرا باید سلامتی خانواده تان را در دست دیگران بگذارید ؟

ثبت سفارش استعلام قیمت تماس 68423

شرکت زلال طب شیمی یک تولید کننده مورد اعتماد لوازم یکبار مصرف و بهداشتی دندانپزشکی با ارائه محصولات ضروری که در حفظ سلامت و تندرستی بیماران  دندانپزشکی نقش اساسی دارد.

شرکت زلال طب شیمی به تولید لوازم دندانپزشکی با کیفیت، استاندارد و استریل با پیام اصلی مقاله مطابقت دارد. 

بهداشت  ابزار و تجهیزات دندانپزشکی  در دنداپزشکی حرف اول را می زند. استفاده از سینی یکبارمصرف و سایز لواز مصرفی  یکبار مصرف استاندارد نه تنها ایمنی بیماران  را تضمین می کند، بلکه به جلوگیری از انتقال عفونت ها، ارتقاء یک محیط دندانی سالم و ایمن برای کودکان کمک می کند.

 تعهد شرکت زلال به تولید لوازم بهداشتی دندان، جزء مهمی از تلاش گسترده تر برای حفظ سلامت دهان و دندان کودکان است، ماموریتی که در مقاله به آن اشاره شده است. محصولات با کیفیت آنها به حفظ استانداردهای بهداشتی، ایمنی و بهداشتی ضروری برای مراقبت از دندان کودکان کمک می کند.