زلال طب شیمی: تولیدکننده آب دیونیزه و لوازم دندانپزشکی

زلال طب شیمی

تولیدکننده ملزومات دندانپزشکی

زلال طب شیمی
بیشتر ابزارها، تکنولوژی ها و مواد مورد استفاده در مطب های دندانپزشکی بطور اختصاصی برای مصارف دندانپزشکی ساخته شده اند. در صورتی که کارهایی وجود دارد که می تواند توسط محصولاتی انجام شود که در ابتدا برای متخصصان دندانپزشکی ساخته نشده اند ولی می توانند برای آنان مفید باشند. 1. گوشی های هوشمند گوشی های

فهرست آنچه در این مقاله میخوانید

بیشتر ابزارها، تکنولوژی ها و مواد مورد استفاده در مطب های دندانپزشکی بطور اختصاصی برای مصارف دندانپزشکی ساخته شده اند. در صورتی که کارهایی وجود دارد که می تواند توسط محصولاتی انجام شود که در ابتدا برای متخصصان دندانپزشکی ساخته نشده اند ولی می توانند برای آنان مفید باشند.

1. گوشی های هوشمند

گوشی های هوشمند را می توان به عنوان چاقوی سوئیسی تکنولوژی های عصر حاضر در نظر گرفت. زیرا آن ها در هر مکانی می توانند مفید و کاربردی باشند. از یک گوشی هوشمند می توان برای دسترسی به یک مرجع سریع آنلاین یا کنترل فناوری های بالینی مانند لیزر یا هندپیس ها، استفاده کرد. و یا می توان به عنوان یک دوربین، برای عکاسی از قبل و بعد درمان از دندان استفاده کرد با این شرط که از آن گوشی فقط به عنوان تجهیزات مطب دندانپزشکی استفاده شود. همچنین تصاویر همیشه باید به گونه‌ای مدیریت شوند که با قانون حریم خصوصی HIPAA (قانون انتقال و پاسخ گويی الکترونيک بيمه سلامت) مطابقت داشته باشد.

2. تبلت و تلویزیون

تبلت‌ها و تلویزیون‌ها می‌توانند در طول درمان بیماران را سرگرم کرده و حواسشان را پرت کنند و همچنین دندانپزشکان می‌توانند با استفاده از آن ها تصویربرداری بالینی و سایر منابع آموزشی را به بیماران خود نشان دهند.

3. هدفون ضد صدا

همان طور که می دانید یکی از عوامل اصلی ایجاد استرس و اضطراب در بیماران، صداهای ابزارهای دندانی مانند فرزها، می باشد. شما می توانید با ارائه یک جفت هدفون ضد صدا به بیماران خود، یک محیط درمانی آرام و دور از آشفتگی ایجاد کنید. چه بیمار از هدفون برای تماشای تلویزیون و گوش دادن به موسیقی استفاده کند و چه فقط از قابلیت حذف نویز آن بهره ببرد، این محصول می تواند راهکار عالی برای کمک به احساس آرامش او در طول درمان باشد. همچنین به یاد داشته باشید که ضدعفونی کردن هدفون قبل از استفاده هر بیمار، بسیار مهم است.

4. مارکر (ماژیک) دائمی

اگرچه این روزها بیشتر اسناد را می توان به صورت دیجیتالی ثبت کرد، اما وجود یک مارکر دائمی کنار دست شما می تواند بسیار مفید باشد. یک مارکر دائمی با نوک ظریف (مثلا از برند شارپی) می‌تواند برای مشخص کردن نواحی دندان‌های بیمار مورد استفاده قرار گیرد تا پیش‌نمایش برخی از درمان‌هایی که نیاز به برداشتن ساختار دندان دارند را ایجاد کند. اگرچه این مارکرها دائمی هستند اما می توان با خیال راحت برای علامت گذاری دندان ها استفاده کرد زیرا به آسانی توسط الکل و گوش پاک کن تمیز می شوند. لازم به ذکر است از آنجایی که در این مارکرها از جوهر مبتنی بر الکل استفاده می شود، مشکل آلودگی بین بیمار را ندارند.

5. نوار تفلون

نوار پلی تترافلوئورواتیلن (PTFE)، به عنوان نوار لوله کشی یا تفلون نامیده و برای سیل کردن اتصلات لوله کشی استفاده می شود. تفلون یک ماده پلاستیکی غیرچسبنده، شکل پذیر است و از آنجایی که از لحاظ شیمیایی خنثی می باشد، کاربردهای متنوعی در دندانپزشکی برای خود پیدا کرده است.

برخی کاربردهای نوار تفلون در دندانپزشکی:

1. پر نمودن حفره های Screw-access و Endo-access
2. جایگزینی برای نخ زیر لثه
3. ایجاد فضا و یا لایه عایق در هنگام تهیه موکاپ
4. ایزولاسیون دندان ها در حین سمان کردن
5. تهیه الگوی اولیه سطح اکلوزال در تکنیک Stamp
6. کمک به عملکرد درست اپکس لوکیتور
7. کمک به سازگاری بهتر اسکرو درایور و اسکرو ایمپلنت ها
8. محکم کردن و انطباق بهتر نوار ماتریکس
9. در پروسه انجام قالبگیری بعد از کشیدن دندان

ثبت سفارش استعلام قیمت تماس 68423

شرکت زلال طب شیمی یک تولید کننده مورد اعتماد لوازم یکبار مصرف و بهداشتی دندانپزشکی با ارائه محصولات ضروری که در حفظ سلامت و تندرستی بیماران  دندانپزشکی نقش اساسی دارد.

شرکت زلال طب شیمی به تولید لوازم دندانپزشکی با کیفیت، استاندارد و استریل با پیام اصلی مقاله مطابقت دارد. 

بهداشت  ابزار و تجهیزات دندانپزشکی  در دنداپزشکی حرف اول را می زند. استفاده از سینی یکبارمصرف و سایز لواز مصرفی  یکبار مصرف استاندارد نه تنها ایمنی بیماران  را تضمین می کند، بلکه به جلوگیری از انتقال عفونت ها، ارتقاء یک محیط دندانی سالم و ایمن برای کودکان کمک می کند.

 تعهد شرکت زلال به تولید لوازم بهداشتی دندان، جزء مهمی از تلاش گسترده تر برای حفظ سلامت دهان و دندان کودکان است، ماموریتی که در مقاله به آن اشاره شده است. محصولات با کیفیت آنها به حفظ استانداردهای بهداشتی، ایمنی و بهداشتی ضروری برای مراقبت از دندان کودکان کمک می کند.