زلال طب شیمی: تولیدکننده آب دیونیزه و لوازم دندانپزشکی

زلال طب شیمی

تولیدکننده ملزومات دندانپزشکی

زلال طب شیمی
در این مقاله در مورد نگهداری ایمپلنت و بریج دندان، هزینه بریج و ایمپلنت و مقایسه ایمپلنت و بریج و غیره… می پردازیم.

فهرست آنچه در این مقاله میخوانید

در این مقاله در مورد نگهداری ایمپلنت و بریج دندان، هزینه بریج و ایمپلنت و مقایسه ایمپلنت و بریج و غیره… می پردازیم.

مقایسه ایمپلنت و بریج

بریج دندان و ایمپلنت از نقطه نظرات مختلفی مثل هزینه، زیبایی، استحکام و تکنیک ساخت از یک دیگر متفاوت هستند. با مقایسه این دو گزینه از این نظرات سعی خواهیم کرد. که در این بخش مشخص کنیم آیا بریج دندان خوب است یا ایمپلنت.

نگهداری ایمپلنت و بریج دندان

یکی از معایب بریج دندان، عدم دسترسی نخ دندان به همه سطوح دندانی و مشکلات هنگام مسواک زدن است. افرادی که بریج دارند باید زیر بریج را هم با نخ دندان تمیز نمایند. اما ایمپلنت نیاز به کارهای اضافی مانند مسواک زدن و نخ کشیدن ندارد و از این نظر دقیقا مانند دندان طبیعی است.

هزینه بریج و ایمپلنت

بریج کمتر از ایمپلنت هزینه دارد ولی باید در نظر داشت. که بریج در بسیاری از موارد، پس از چند سال باید تعویض و جایگزین گردد که این مسئله هزینه مضاعفی را به بیمار تحمیل می‌نماید. ایمپلنت معمولا روشی مادام العمر به حساب می آید. و چون طی چند مرحله و در یک دوره چند ماهه انجام می گردد، افراد می توانند. هزینه را در چند مرحله پرداخت نمایند. به هر حال برای بسیاری از بیماران مسئله  هزینه بسیار مهم است و گاهی عامل اصلی در تصمیم گیری آن ها به شمار می رود، ولی بهتر است در کنار هزینه،  همه مزایا و معایب بریج دندان و ایمپلنت را در نظر بگیرید.

مقایسه قدرت مکانیکی دندان و قدرت جویدن بریج دندان و ایمپلنت

هیچ کدام از این و روش ساخت دندان. بریج و ایمپلنت قدرت دندان طبیعی را ندارند، ولی اگر بخواهیم آن ها را با هم مقایسه کنیم، از لحاظ قدرت، استحکام و قدرت جویدن، ایمپلنت بر بریج ارجحیت کامل دارد.

مقایسه بریج و ایمپلنت از وضعیت بهداشت دهان و دندان

افرادی که وضعیت مطلوبی. از لحاظ بهداشت دهان و دندان ندارند، افراد سیگاری، دیابتی و افراد دارای بیماری های سیستم ایمنی معمولا کاندیداهای مناسبی برای ایمپلنت نیستند.

زیرا پروتز فلزی ایمپلنت که درون استخوان فک کار گذاشته می شود. باید در طول زمان با استخوان فک آمیخته و یک پارچه شود، ولی وضعیت نامطلوب بهداشتی. دهان و دندان و ضعف خونرسانی یا سیستم ایمنی، جلوی این روند را می گیرند و موفقیت درمان با ایمپلنت را با مشکل مواجه می سازند. اگر چه بریج هم نیاز به رعایت بهداشت دارد، با این حال در موارد ذکر شده. احتمالا تکنیک بریج در این افراد موثرتر عمل می‌کند.

 

آب دیونیزه - آب مقطر- آب دی یونیزه - آب یون زودوده - آب یونیزه شده 5 و 20 لیتری زلال طب شیمی

ثبت سفارش استعلام قیمت تماس 68423

شرکت زلال طب شیمی یک تولید کننده مورد اعتماد لوازم یکبار مصرف و بهداشتی دندانپزشکی با ارائه محصولات ضروری که در حفظ سلامت و تندرستی بیماران  دندانپزشکی نقش اساسی دارد.

شرکت زلال طب شیمی به تولید لوازم دندانپزشکی با کیفیت، استاندارد و استریل با پیام اصلی مقاله مطابقت دارد. 

بهداشت  ابزار و تجهیزات دندانپزشکی  در دنداپزشکی حرف اول را می زند. استفاده از سینی یکبارمصرف و سایز لواز مصرفی  یکبار مصرف استاندارد نه تنها ایمنی بیماران  را تضمین می کند، بلکه به جلوگیری از انتقال عفونت ها، ارتقاء یک محیط دندانی سالم و ایمن برای کودکان کمک می کند.

 تعهد شرکت زلال به تولید لوازم بهداشتی دندان، جزء مهمی از تلاش گسترده تر برای حفظ سلامت دهان و دندان کودکان است، ماموریتی که در مقاله به آن اشاره شده است. محصولات با کیفیت آنها به حفظ استانداردهای بهداشتی، ایمنی و بهداشتی ضروری برای مراقبت از دندان کودکان کمک می کند.