زلال طب شیمی: تولیدکننده آب دیونیزه و لوازم دندانپزشکی

زلال طب شیمی

تولیدکننده ملزومات دندانپزشکی

زلال طب شیمی
امروزه نگرانی انسان ها در مورد تأمین آب  آشامیدنی ، که  تأثیر مستقیم بر روی سلامت آنها دارد افزایش یافته ، بررسی های اخیرنشان داده در حال حاضر خطراتی که بهداشت آب را تهدید می کند بالاتر از مقادیر مطرح در سطح بهداشتEPA) ) است . لذا لزوم تصفیه آب با روش های مختلف امری

فهرست آنچه در این مقاله میخوانید

امروزه نگرانی انسان ها در مورد تأمین آب  آشامیدنی ، که  تأثیر مستقیم بر روی سلامت آنها دارد افزایش یافته ، بررسی های اخیرنشان داده در حال حاضر خطراتی که بهداشت آب را تهدید می کند بالاتر از مقادیر مطرح در سطح بهداشتEPA) ) است . لذا لزوم تصفیه آب با روش های مختلف امری بدیهی و واضح است که طی این بررسی به نحوه تصفیه آب توسط فیلترهای کربنی (AC) پرداخته می شود.

در سیستم های خانگی (داخلی) تصفیه آب به طور وسیع و گسترده از فیلترهای کربنی استفاده می شود . کربن مورد استفاده در این فیلترها به طورمؤثری میتواند ترکیبات آلی محلول در آب ، کلر باقیمانده موجود در آب و همچنین مواد و ترکیباتی که باعث بوجود آمدن رنگ ، بو ، و طعم نامطبوع در آب میشود را کاهش دهد .

منابع این آلودگی ها ممکن است شامل انحلال برخی آفت کش ها نظیر آتروزین ، زباله های صنعتی ، بیمارستانی و یا آلودگی از طریق نشت مخازن زیر زمینی مانند بنزن C6H6))، کلرو بنزن (C6H6CL) ، اتیلن  (C2H4)، تترا کلرید کربن (CCL4)، کلرید متیلن (CH2CL2)، و همچنین ونیل کلرید در آب آشامیدنی باشد.

فیلترهای کربنی همچنین قابلیت توانایی حذف بسیاری از ترکیبات شیمیایی حل شده در آب مانند سرب و گازهای محلول در آب همچون رادون را تا حدی دارا می باشند . متأسفانه فیلترهای کربنی نقشی در رابطه با حذف  (TDS)کل جامدات محلول در آب و همچنیین سختی مضر آب را ندارند.

کربن فعال در اثر عملیات حرارتی بر روی مواد وترکیباتی که متریال اصلی آنها کربن است تشکیل می شود . ودر سطح آنها هزاران هزار سوراخ های ریز میکروسکوپی وجود دارد در واقع این خلل وفرج موجود در سطح کربن باعث می شود که سطح تماس فیلتر کربن با آب بیشتر شود .

  – انواع فیلترهای کربن که در سیسیتم های تصفیه آب مورد استفاده واقع می شوند:

1): کربن فعال شنی (GAC)

2): بلوک کربن یا کربن بلاک

– بهره وری از فرآیند جذب توسط فیلتر کربن فعال متأثر است از :

ویژگی کربن (ذرات ، اندازه منافذ ، سطح منطقه ، چگالی و سختی )

کاراکتر آلاینده (غلظت ، گرایش شیمیایی به ترک آب ، حلالیت از املاح ، آلاینده جاذبه به سطح کربن )

 فیلترهای کربنی از مواد مبتنی بر کربن که به طور معمول نفت ، زغال کک ، زغال سنگ بتمنس ، زغال سنگ چوب نما ، محصولات چوبی ، پوسته نارگیل و بادام زمینی تهیه می شوند و توصیه می شود در تصفیه آب خانگی ازفیلترهای کربنی که از پوسته نارگیل یا بادام زمینی تهیه شده استفاده شود چون منشأ گیاهی دارند بهداشتی و خوراکی بوده وعاری از هر گونه ناخالصی مضر نظیر فلزات سنگین می باشند.

ثبت سفارش استعلام قیمت تماس 68423

شرکت زلال طب شیمی یک تولید کننده مورد اعتماد لوازم یکبار مصرف و بهداشتی دندانپزشکی با ارائه محصولات ضروری که در حفظ سلامت و تندرستی بیماران  دندانپزشکی نقش اساسی دارد.

شرکت زلال طب شیمی به تولید لوازم دندانپزشکی با کیفیت، استاندارد و استریل با پیام اصلی مقاله مطابقت دارد. 

بهداشت  ابزار و تجهیزات دندانپزشکی  در دنداپزشکی حرف اول را می زند. استفاده از سینی یکبارمصرف و سایز لواز مصرفی  یکبار مصرف استاندارد نه تنها ایمنی بیماران  را تضمین می کند، بلکه به جلوگیری از انتقال عفونت ها، ارتقاء یک محیط دندانی سالم و ایمن برای کودکان کمک می کند.

 تعهد شرکت زلال به تولید لوازم بهداشتی دندان، جزء مهمی از تلاش گسترده تر برای حفظ سلامت دهان و دندان کودکان است، ماموریتی که در مقاله به آن اشاره شده است. محصولات با کیفیت آنها به حفظ استانداردهای بهداشتی، ایمنی و بهداشتی ضروری برای مراقبت از دندان کودکان کمک می کند.