زلال طب شیمی: تولیدکننده آب دیونیزه و لوازم دندانپزشکی

زلال طب شیمی

تولیدکننده ملزومات دندانپزشکی

زلال طب شیمی
فیلتر آب فقط ذرات بزرگ و مخلوط در آب مثل ذرات گل و لای و سنگ ریزه ها ،شن و ماسه ، لجن ، جلبک و زنگ لوله ها را جدا می کند. با انجام فیلتراسیون آب نمی توان TDS (کل جامدات محلول در آب ) و همچنین سختی آب را پایین آورد . در

فهرست آنچه در این مقاله میخوانید

فیلتر آب فقط ذرات بزرگ و مخلوط در آب مثل ذرات گل و لای و سنگ ریزه ها ،شن و ماسه ، لجن ، جلبک و زنگ لوله ها را جدا می کند.

با انجام فیلتراسیون آب نمی توان TDS (کل جامدات محلول در آب ) و همچنین سختی آب را پایین آورد .

در فیلتراسیون آب تنها ذراتی که اندازه آنها از حفرات فیلتر کوچک تر است می توانند از فیلتر عبور کنند و بقیه ذرات درشت تر  از فیلتر نمی توانند عبور کنند و در پشت فیلتر تجمع می یابند

در انتخاب نوع فیلتر و کارکرد آن دو عامل اساسی مؤثر است :

1):اندازه حفرات و منافذ فیلتر

ذرات با اندازه بزرگ تر از منافذ فیلتر در پشت فیلتر باقی می مانند و نمی توانند از فیلتر عبور کنند در نتیجه هنگام فیلتراسیون آب باید از فیلترها با اندازه های مناسب استفاده کرد .

2):ناخالصی ها و ذراتی که در پشت فیلتر تجمع می یابند

ذرات و ناخالصی ها به تدریج و به مرور زمان با استفاده مداوم و مکرر از فیلتر بیشتر شده و این جریان می تواند باعث مسدود شدن روزنه ها و منافذ فیلتر شود در این صورت باید بعد از گذشت مدت زمان مشخصی فیلتر را تعویض و یا پاک سازی نمود که از لحاظ اقتصادی هزینه بر و وقت گیر است .

در حالی که اسمز معکوس توسط بکارگیری یک غشاء نیمه تراوا غیر از جدا کردن ذرات مخلوط در آب تمامی مواد شیمیایی و آلودگی های میکروبی ، ویروسی و… محلول در آب را نیز از آن جدا می سازد و محدودیتی در جدا سازی املاح و ذرات محلول در آب ندارد .


ثبت سفارش استعلام قیمت تماس 68423

شرکت زلال طب شیمی یک تولید کننده مورد اعتماد لوازم یکبار مصرف و بهداشتی دندانپزشکی با ارائه محصولات ضروری که در حفظ سلامت و تندرستی بیماران  دندانپزشکی نقش اساسی دارد.

شرکت زلال طب شیمی به تولید لوازم دندانپزشکی با کیفیت، استاندارد و استریل با پیام اصلی مقاله مطابقت دارد. 

بهداشت  ابزار و تجهیزات دندانپزشکی  در دنداپزشکی حرف اول را می زند. استفاده از سینی یکبارمصرف و سایز لواز مصرفی  یکبار مصرف استاندارد نه تنها ایمنی بیماران  را تضمین می کند، بلکه به جلوگیری از انتقال عفونت ها، ارتقاء یک محیط دندانی سالم و ایمن برای کودکان کمک می کند.

 تعهد شرکت زلال به تولید لوازم بهداشتی دندان، جزء مهمی از تلاش گسترده تر برای حفظ سلامت دهان و دندان کودکان است، ماموریتی که در مقاله به آن اشاره شده است. محصولات با کیفیت آنها به حفظ استانداردهای بهداشتی، ایمنی و بهداشتی ضروری برای مراقبت از دندان کودکان کمک می کند.