زلال طب شیمی: تولیدکننده آب دیونیزه و لوازم دندانپزشکی

زلال طب شیمی

تولیدکننده ملزومات دندانپزشکی

زلال طب شیمی

شیلد طلقی

 

68423

ثبت سفارش و استعلام قیمت

توضیحات

شیلد طلقی 5 عددی قابل اتصال به عینک محافظ 

شیلد طلقی محافظ صورت

این شیلد ها مناسب محیط هایی که خطر قرار گرفتن در معرض بیماری ، ویروس ، بیماری وجود دارد تولید شده است و حداکثر دید را برای شما فراهم میکند.

شیلد محافظ صورت یک محصول پزشکی در دسته لوازم ایمنی پزشکی محسوب می شود. این وسیله از انتقال باکتری ها از طریق صورت جلوگیری می کند. این محصول در عین سادگی کارایی فوق العاده ای دارد و از بروز بسیاری بیماری ها جلوگیری می کند. شیلد ( shield ) به معنای محافظ است. شیلد صورت نیز وسیله ای است که از صورت شما در برابر عوامل باکتری زا جلوگیری به عمل می آورد.

قسمت اصلی این محصول لایه ای طلقی شکل است که صورت را می پوشاند. لایه طلقی از پیشانی تا پایین چانه را فرا می گیرد. در قسمت بالای شیلد محافظ صورت قسمتی پلاستیکی تعبیه شده است که میزان انحنای قسمت طلقی شیلد صورت به کمک آن کنترل شده است. به راحتی می توانید شیلد را به کمک نوارهای پلاستیکی بالا و پایین ببرید و محل قرار گیری آن را با توجه به ارگونومی چهره خود تنظیم نمایید.

شیلد صورت در عین سادگی بسیار کاربردی و مهم است. این محصول به یک هدگیر که روی سر می نشیند مجهز است. این قسمت طوری تعبیه شده که اندازه آن با اندازه سر تنظیم می شود. این قسمت از نقطه اتصال با یک زاویه نود درجه به بالا و پایین حرکت می کند. قسمت طلقی شیلد محافظ صورت از پلی کربنات ساخته می شود. دلیل استفاده از پلی کربنات این است که در عین سخت و مقاوم بودن شکل پذیر نیز باشد. چرا که قرار است به شکل منحنی باشد. قسمت طلقی که در واقع قسمت اصلی شیلد صورت است به شکل منحنی است و به طور کامل صورت را دور تا دور می پوشاند.

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “شیلد طلقی”

محصولات مرتبط با شیلد طلقی

محصولات مرتبط با شیلد طلقی