زلال طب شیمی: تولیدکننده آب دیونیزه و لوازم دندانپزشکی

زلال طب شیمی

تولیدکننده ملزومات دندانپزشکی

زلال طب شیمی
مزایای روش ری پلنتاسیون،شانس موفقیت ری پلنتاسیون،ری پلنتاسیون چیست؟ و ….. صحبت خواهیم کرد. ری پلنتاسیون چیست؟ ری پلنتاسیون نوعی از روش های جراحی انتهای ریشه است.

فهرست آنچه در این مقاله میخوانید

ری پلنتاسیون چیست؟

ری پلنتاسیون نوعی از روش های جراحی انتهای ریشه است.

در صورتی که درمان مشکلات ریشه وجود نداشته باشد بهتر است دندان کشیده شود.

معمولا درمان جراحی انتهای ریشه بر روی دندان های کشیده شده انجام می شود. و در همان جلسه دندانپزشکی یا درمانی مجددا به داخل حفره دندانی مربوطه جایگذاری می شود.

مزایای روش ری پلنتاسیون

در این روش از آنجایی که درمان خارج از دهان بیمار انجام می شود، استخوان فک دهان برداشته نخواهد شد و سالم باقی می ماند.

از طرف دیگر هم باید گفت؛ چون دندان به صورت کامل. از حفره دندانی خارج می شود، امکان بررسی کامل آن برای متخصص فراهم می باشد.

شانس موفقیت درمان ری پلنتاسیون

در صورتی که دندان و ریشه دندان بیمار قابل درمان بوده و امکان اینکه پیوند مجدد آن به بدن و دندان فرد مهیا و آماده باشد، با رعایت شیوه نامه ها و مراقبت های لازم  پس از جراحی ری پلنتاسیون، موفقیت درمان و حفظ دندان از شانس زیادی برخوردار خواهد بود.

عوارض ها و مراقبت ها پس از جراحی و درمان

درمان ری پلنتاسیون، دو اصل مهم برای موفقیت این روش درمانی وجود دارد. مراقبت کوتاه مدت اولیه در مقابل فشار و رعایت نظافت دهان می باشد.

پس از جراحی دندان و ریشه آن بسیار دقت شود که  از هرگونه تکان خوردن دندان بر اثر جویدن هر گونه مواد غذایی، بازی کردن با دندان به وسیله زبان، مسواک کردن و… جلوگیری شود.

رعایت اصول بهداشتی دهان و دندان و تمیز نگه داشتن. حفره دهان پس از درمان و جراحی بسیار مهم می باشد.

و تمامی قسمت های دهان به جز دندان تحت درمان، حتماً تمیز و مسواک شود.

همچنین از روز بعد از ری پلنتاسیون ساعتی یکبار، نرمال سالین را در دهان قرقره نمایید، پس از درمان، انتظار درد شدیدی نمی‌رود، لذا نیاز به استفاده از مسکن نیست  اما در صورت تمایل یا احساس درد می‌توانید یک مسکن ساده استفاده نمایید.

غذا خوردن پس از درمان بلامانع است، اما در هنگام غذا خوردن از سمت های مقابل استفاده شود و  لقمه های کوچک داخل دهان قرار گیرد.

بین 2 تا 4 هفته بعد می‌توانید از دندان درمان شده در غذا خوردن هم استفاده نمایید.

آب دیونیزه - آب مقطر- آب دی یونیزه - آب یون زودوده - آب یونیزه شده 5 و 20 لیتری زلال طب شیمی

ثبت سفارش استعلام قیمت تماس 68423

شرکت زلال طب شیمی یک تولید کننده مورد اعتماد لوازم یکبار مصرف و بهداشتی دندانپزشکی با ارائه محصولات ضروری که در حفظ سلامت و تندرستی بیماران  دندانپزشکی نقش اساسی دارد.

شرکت زلال طب شیمی به تولید لوازم دندانپزشکی با کیفیت، استاندارد و استریل با پیام اصلی مقاله مطابقت دارد. 

بهداشت  ابزار و تجهیزات دندانپزشکی  در دنداپزشکی حرف اول را می زند. استفاده از سینی یکبارمصرف و سایز لواز مصرفی  یکبار مصرف استاندارد نه تنها ایمنی بیماران  را تضمین می کند، بلکه به جلوگیری از انتقال عفونت ها، ارتقاء یک محیط دندانی سالم و ایمن برای کودکان کمک می کند.

 تعهد شرکت زلال به تولید لوازم بهداشتی دندان، جزء مهمی از تلاش گسترده تر برای حفظ سلامت دهان و دندان کودکان است، ماموریتی که در مقاله به آن اشاره شده است. محصولات با کیفیت آنها به حفظ استانداردهای بهداشتی، ایمنی و بهداشتی ضروری برای مراقبت از دندان کودکان کمک می کند.