زلال طب شیمی: تولیدکننده آب دیونیزه و لوازم دندانپزشکی

زلال طب شیمی

تولیدکننده ملزومات دندانپزشکی

زلال طب شیمی

جای پلاک ارتودنسی بزرگ

جای پلاک ارتودنسی بزرگ جهت نگهداری و حفظ بهداشت پلاک ارتودنسی استفاده میشود جنس این محصول از پلاستیک میباشد که در رنگ های متنوعی تولید میشوند.

68423

ثبت سفارش و استعلام قیمت

توضیحات

جای پلاک ارتودنسی دندانپزشکی وسیله ای است نگهدارنده برای پلاک ارتودنسی که یک دستگاه دندانپزشکی قابل جابجایی است و برای درمان مشکلات جزئی استفاده می شود. پلاک ها می توانند به گشاد شدن فک بالا، ایجاد فضا برای دندان های دائمی، اصلاح ناهماهنگی های کوچک بایت و صاف کردن دندان ها کمک کنند پلاک های ارتودنسی اغلب به کودکان 8 تا 13 ساله داده می شود.

پلاک ارتودنسی دندانپزشکی می تواند به درمان مشکلات جزئی کمک کند، به طوری که با بزرگ شدن کودک شما به مسئله ای جدی و پرهزینه تبدیل نشود.

چرا از پلاک ارتودنسی استفاده می کنیم؟

پلاک ارتودنسی یک وسیله معمولی ارتودنسی است که عموما از پلاستیک و فلز ساخته می شود. معمولاً یک صفحه دارای پلاستیک قالب‌گیری شده برای قرار گرفتن در پشت دندان‌ها و یک سیم فلزی در جلو است. گاهی اوقات به جای سیم، شاخک‌های فلزی برای نگه داشتن صفحه روی دندان‌ها وجود دارد. می‌توان از آن در موارد زیر استفاده کرد:

  • نگه داشتن دندان ها در جای خود (صفحات نگهدارنده)
  • انجام اصلاحات کوچک در برخی از دندان ها

جای پلاک ارتودنسی جهت نگهداری و حفظ بهداشت پلاک ارتودنسی استفاده میشود جنس این محصول از پلاستیک میباشد که در رنگ های متنوعی تولید میشوند.

 

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “جای پلاک ارتودنسی بزرگ”

محصولات مرتبط با جای پلاک ارتودنسی بزرگ

محصولات مرتبط با جای پلاک ارتودنسی بزرگ