زلال طب شیمی: تولیدکننده آب دیونیزه و لوازم دندانپزشکی

زلال طب شیمی

تولیدکننده ملزومات دندانپزشکی

زلال طب شیمی
بوی بد دهان ناشی از چیست؟ بوی دهان نشانه چیست؟چرا افراد به بوی دهان مبتلا می شوند؟آیا می شود بوی بد دهان را از بین برد؟بوی دهان در کودکان و بزرگسالان چگونه درمان می شود؟

فهرست آنچه در این مقاله میخوانید

بوی دهان نشانه چیست؟
چرا افراد به بوی دهان مبتلا می شوند؟
آیا می شود بوی بد دهان را از بین برد؟
بوی دهان در کودکان و بزرگسالان چگونه درمان می شود؟
آیا استفاده از قرص برای بوی بد دهان مفید است؟ دلایل بوی بد دهان در صبح ها چیست؟ چه موقع بوی دهان خطرناک است؟
علت بوی بد دهان از نظر طب سنتی چیست؟
سوالات دیگری که ممکن است ذهن شما را به خود مشغول کرده باشد به همین دلیل به این محتوا رسیده باشید. با ما باشید تا پاسخ تمامی سوالات شما را درباره بوی بدی که از دهان شنیده می شود بدهیم.

بوی بد دهان چیست؟

تشخیص بوی بد دهان توسط خود فرد امکان پذیر است. بوی نامطبوع دهان در طول زندگی برای هر کسی ممکن است اتفاق بیفتد.
به طور کلی از هر چهار نفر یک نفر به این مشکل دچار می‌شود. این مشکل یکی از دلایل استرس و اضطراب و مشکل در برقراری ارتباط با دیگران می‌شود.
زیرا اصلی ترین راه برقراری ارتباط با دیگران سخن گفتن است. زمانی که حس کنید افراد به دلیل بوی نامطبوع دهان شما از شما دوری می کنند بسیار آزار دهنده است. بنابراین قطعا به دنبال راه حلی برای از بین بردن بوی نامطبوع دهان خود می کنید.
با ما باشید تا راه های رسیدن به بوی خوش دهان را به شما نشان دهیم.

بررسی دلایل بوی بد دهان

قبل از اینکه اقدام درمان بوی دهان و خوشبو کردن دهان خود کنید باید دلیل یا دلایل آن را کشف کنید.
زمانی که علت به وجود آمدن این مشکل را بدانید برطرف کردن آن بسیار راحت تر است.
دلایل زیادی برای بویی که از دهان استنشاق می شود وجود دارد. اما یکی از شایع ترین دلایل بوی نامطبوع دهان رعایت نکردن بهداشت و دندان است. خرابی دندان و بوی بد دهان نیز با هم رابطه مستقیم دارند. این مشکل می تواند دلایل دیگری از جمله: بیماری‌های قلبی، بیماری‌های معده و مشکلاتی که برای معده شما وجود دارد، مصرف داروهای خاص، مصرف دخانیات و نوشیدنی‌های الکلی، سوء هاضمه، خشکی دهان، مصرف غذاهایی با بوی تند مثل سیر یا پیاز و… را داشته باشد.

در شرایط فعلی کرونا که باید از رفتن به مراکز درمانی پر خطر پرهیز کرد شما می‌توانید در هر زمان از شبانه رو در هرکجای ایران که هستید با دکتر متخصص دهان و دندان تلفنی صحبت کنید و از ایشان غیرحضوری مشاوره بگیرید.

درمان بوی بد دهان

بعد از اینکه علت بوی بد دهان را متوجه شدید نوبت به درمان بوی نامطبوع دهان می رسد. با توجه به علت بوی بد دهان است که درمان آن تجویز می‌شود. در برخی موارد درمان این مشکل در خانه و توسط خود شخص قابل انجام است. به عنوان مثال زمانی که بوی نامطبوع دهان به دلیل رعایت نکردن بهداشت دهان و دندان باشد درمان آن بسیار ساده است. برای درمان بوی نامطبوع دهان ناشی از عدم رعایت بهداشت فردی دهان و دندان تنها کافی است:

  • حداقل سه بار مسواک زدن در روز را فراموش نکنید.
  • زمانی که غذایی با بوی تند میل می کنید مانند: سیر یا پیاز و یا سبزیجات حتما پس از صرف غذا مسواک بزنید.
  • مسواک را درست و اصولی استفاده کنید. بسیاری از افراد مسواک می زنند اما اشتباه مسواک می‌زنند.
  • استفاده از دهانشویه و نخ دندان ضمن استفاده از مسواک را نیز در نظر داشته باشید.
  • مسواک خود را حداقل دو تا سه ماه یکبار عوض کنید. زیرا در برخی موارد مسواک کهنه باعث بوی نامطبوع دهان و دندان می‌شود.
  • حتما قبل از خواب مسواک بزنید.

راه‌های دیگری نیز برای بوی دهان وجود دارد از جمله مصرف قرص مترونیدازول برای بوی بد دهان که بهتر است قرص برای رفع بوی بد دهان توسط پزشک تجویز شود.

آب دیونیزه - آب مقطر- آب دی یونیزه - آب یون زودوده - آب یونیزه شده 5 و 20 لیتری زلال طب شیمی

ثبت سفارش استعلام قیمت تماس 68423

شرکت زلال طب شیمی یک تولید کننده مورد اعتماد لوازم یکبار مصرف و بهداشتی دندانپزشکی با ارائه محصولات ضروری که در حفظ سلامت و تندرستی بیماران  دندانپزشکی نقش اساسی دارد.

شرکت زلال طب شیمی به تولید لوازم دندانپزشکی با کیفیت، استاندارد و استریل با پیام اصلی مقاله مطابقت دارد. 

بهداشت  ابزار و تجهیزات دندانپزشکی  در دنداپزشکی حرف اول را می زند. استفاده از سینی یکبارمصرف و سایز لواز مصرفی  یکبار مصرف استاندارد نه تنها ایمنی بیماران  را تضمین می کند، بلکه به جلوگیری از انتقال عفونت ها، ارتقاء یک محیط دندانی سالم و ایمن برای کودکان کمک می کند.

 تعهد شرکت زلال به تولید لوازم بهداشتی دندان، جزء مهمی از تلاش گسترده تر برای حفظ سلامت دهان و دندان کودکان است، ماموریتی که در مقاله به آن اشاره شده است. محصولات با کیفیت آنها به حفظ استانداردهای بهداشتی، ایمنی و بهداشتی ضروری برای مراقبت از دندان کودکان کمک می کند.