زلال طب شیمی: تولیدکننده آب دیونیزه و لوازم دندانپزشکی

زلال طب شیمی

تولیدکننده ملزومات دندانپزشکی

زلال طب شیمی
بریج یا پل دندان بریج یا پل دندان چیست؟ اگر یک یا چند دندانتان را کشیده اید و از دست رفته است. یک پل دندان می‌تواند شکاف را با یک یا چند دندان مصنوعی(کاذب) پرکند.

فهرست آنچه در این مقاله میخوانید

بریج یا پل دندان چیست؟

اگر یک یا چند دندانتان را کشیده اید و از دست رفته است. یک پل دندان می‌تواند شکاف را با یک یا چند دندان مصنوعی(کاذب) پرکند. پل دندان به طور معمول از تاج‌های هردو طرف دندانی که کشیده شده یا دندان‌های پشتیبانِ پونتیک (دندان کاذب) ساخته می‌شود و درجای خود ثابت می‌شود. و با این روش علاوه بر اینکه مشکل بی دندانی رفع می شود. بلکه با پرکردن فضای خالی دندانهای ازبین رفته ظاهر طبیعی و مناسب لبخند فرد را نیز برمیگرداند.

فرآیند درمان با بریج معمولا در طول دو جلسه ملاقات با دندانپزشک کامل می شود. این شرایط درحالی است که درمان با ایمپلنت ممکن است تا شش ماه طول بکشد.

باید بدانید که تحلیل استخوان ناحیه بی دندانی ادامه میابد و در نتیجه هم بدلیل بی دندانی ناحیه و هم بدلیل فشار ناحیه بی دندانی، به دندانهای مجاور، احتمال تحلیل استخوان در دندانهای مجاور زیاد است و در نتیجه طول عمر دندانهای مجاور کمتر خواهد شد. پس با این روش میتوان از آن جلوگیری کرد.

انواع بریج های دندان

پل کانتیلور: دراین نوع پل، پونتیک فقط به یک دندان اباتمنت متصل میشود. این نوع پل گاهی اوقات می‌تواند برای افرادی که فقط در یک طرف شکاف دارای دندان هستند یک گزینه مناسب باشد.

پل کانتیلور

پل ثابت سنتی: این پل از فلز، پرسلن متصل به سرامیک ساخته میشود. از متداولترین نوع است و دارای دو یا چند نوع تاج و یک یا چند دندان فیلر است که همه آنها به هم متصل هستند. تاج ها، پل را درجای خود نگه میدارند.

پل ثابت سنتی

پل دندان مریلند(پل پیوند شده با رزین): اگر دندان‌های جلوی خود را ازدست داده باشید ممکن است از این نوع پل‌ها استفاده کرده باشید. این نوع پل از پرسلنِ متصل شده به دندان‌های فلزی یا سرامیکی ساخته شده است و توسط یک فریم پشتیبانی می‌شود. بال‌ها (وینگ‌ها) در هر طرف پل به دندان‌های موجود شما متصل می‌شوند.

پل دندان مریلند

پل پشتیبانی شده با ایمپلنت: این پل شبیه  پل ثابت سنتی است. اما به جای اینکه در جای دندان سمان(فیکس) شود، توسط ایمپلنت های درجای خود نگه داشته میشود.

آب دیونیزه - آب مقطر- آب دی یونیزه - آب یون زودوده - آب یونیزه شده 5 و 20 لیتری زلال طب شیمی

ثبت سفارش استعلام قیمت تماس 68423

شرکت زلال طب شیمی یک تولید کننده مورد اعتماد لوازم یکبار مصرف و بهداشتی دندانپزشکی با ارائه محصولات ضروری که در حفظ سلامت و تندرستی بیماران  دندانپزشکی نقش اساسی دارد.

شرکت زلال طب شیمی به تولید لوازم دندانپزشکی با کیفیت، استاندارد و استریل با پیام اصلی مقاله مطابقت دارد. 

بهداشت  ابزار و تجهیزات دندانپزشکی  در دنداپزشکی حرف اول را می زند. استفاده از سینی یکبارمصرف و سایز لواز مصرفی  یکبار مصرف استاندارد نه تنها ایمنی بیماران  را تضمین می کند، بلکه به جلوگیری از انتقال عفونت ها، ارتقاء یک محیط دندانی سالم و ایمن برای کودکان کمک می کند.

 تعهد شرکت زلال به تولید لوازم بهداشتی دندان، جزء مهمی از تلاش گسترده تر برای حفظ سلامت دهان و دندان کودکان است، ماموریتی که در مقاله به آن اشاره شده است. محصولات با کیفیت آنها به حفظ استانداردهای بهداشتی، ایمنی و بهداشتی ضروری برای مراقبت از دندان کودکان کمک می کند.