زلال طب شیمی: تولیدکننده آب دیونیزه و لوازم دندانپزشکی

زلال طب شیمی

تولیدکننده ملزومات دندانپزشکی

زلال طب شیمی
در تنظیم و مرتب کردن دندان ها گاهی لازم است چند روش به کار برده شود تا نتیجه دلخواه حاصل گردد. کاشت ایمپلنت و ارتودنسی یکی از روش های بسیار با ارزش در زیبایی دهان و دندان است.

فهرست آنچه در این مقاله میخوانید

در تنظیم و مرتب کردن دندان ها گاهی لازم است چند روش به کار برده شود تا نتیجه دلخواه حاصل گردد. کاشت ایمپلنت و ارتودنسی یکی از روش های بسیار با ارزش در زیبایی دهان و دندان است. که در این نوع درمان جای خالی دندان های شما با یک دندان مصنوعی پر خواهد شد.

ارتودنسی نیز روشی برای مرتب کردن دندان هاست که متاسفانه تعدادی زیادی از افراد از کج بودن دندان ها از نظر روانی بر روی آن ها تاثیر می گذارد و پیش آمده که گاها یک متخصص ارتودنسی مجرب صلاح می داند ارتودنسی و عمل ایمپلنت باید در کنار یکدیگر انجام شوند تا نه تنها سلامت فک و دندان بلکه زیبایی دندان ها نیز حاصل شود.

لازمه ارتودنسی و ایمپلنت همزمان

زمانی که افراد برای چکاب دندان خود به پزشک مراجعه می کنند. دندانپزشک مربوطه عکسی از دندان های آنها نشان می دهد. تا مشکلات دندان خود را مشاهده نمایند.

گاهی هم پیش می آید که در تصاویر به دست آمده نظر پزشک بر این باشد. ارتودنسی و ایمپلنت هر دو باید صورت بپذیرد . تشخیص ارتودنتیست ممکن است نیاز شود برخی از دندان ها کشیده شوند تا فضای کافی برای حرکت دندان های دیگر وجود داشته باشد. اما بعد از اتمام کار و مرتب شدن دندان ها، بخشی از فک خالی می ماند. در این زمان اگر کاشت ایمپلنت دندان انجام نشود به دلیل وجود فضای خالی، بعد از اتمام ارتودنسی دندان ها مجددا حرکت می کنند.

یک متخصص ارتودنسی ماهر در طول دوره ارتودنسی تمام تغییرات دندان و فک را بررسی می کند تا در هر مرحله اقدامات لازم انجام شود. ممکن است در حین کار و بعد از مدتی نیاز باشد عمل ایمپلنت دندان انجام شود. در چنین شرایطی ارتودنسی و ایمپلنت هر دو مورد نیاز باشند دندانپزشکان اولویت را بر انجام ارتودنسی قبل از ایمپلنت دندان می گذارند که به دقت و تسلط بالایی نیازمند است.

هزینه :

عوامل متنوعی قیمت این نوع درمان را تحت تاثیر قرار می دهند اعم از:

  • میزان سختی جراحی
  • میزان نامرتب بودن دندان ها
  • میزان خرابی دندان ها
  • بیمه تحت پوشش شما
  • تعداد دندان خالی و پر کردن آن
آب دیونیزه - آب مقطر- آب دی یونیزه - آب یون زودوده - آب یونیزه شده 5 و 20 لیتری زلال طب شیمی

ثبت سفارش استعلام قیمت تماس 68423

شرکت زلال طب شیمی یک تولید کننده مورد اعتماد لوازم یکبار مصرف و بهداشتی دندانپزشکی با ارائه محصولات ضروری که در حفظ سلامت و تندرستی بیماران  دندانپزشکی نقش اساسی دارد.

شرکت زلال طب شیمی به تولید لوازم دندانپزشکی با کیفیت، استاندارد و استریل با پیام اصلی مقاله مطابقت دارد. 

بهداشت  ابزار و تجهیزات دندانپزشکی  در دنداپزشکی حرف اول را می زند. استفاده از سینی یکبارمصرف و سایز لواز مصرفی  یکبار مصرف استاندارد نه تنها ایمنی بیماران  را تضمین می کند، بلکه به جلوگیری از انتقال عفونت ها، ارتقاء یک محیط دندانی سالم و ایمن برای کودکان کمک می کند.

 تعهد شرکت زلال به تولید لوازم بهداشتی دندان، جزء مهمی از تلاش گسترده تر برای حفظ سلامت دهان و دندان کودکان است، ماموریتی که در مقاله به آن اشاره شده است. محصولات با کیفیت آنها به حفظ استانداردهای بهداشتی، ایمنی و بهداشتی ضروری برای مراقبت از دندان کودکان کمک می کند.