زلال طب شیمی: تولیدکننده آب دیونیزه و لوازم دندانپزشکی

زلال طب شیمی

تولیدکننده ملزومات دندانپزشکی

زلال طب شیمی
انواع ایمپلنت کره ای اگر قصد کاشت ایمپلنت کره ای را دارید، باید با انواع ایمپلنت کره ای آشنا شوید. این دسته از ایمپلنت‌ها مزایا و معایب خاصی دارند. در ادامه انواع آن را توضیح داده و قیمت برندهای مختلف ایمپلنت کره ای را ذکر می‌کنیم.

فهرست آنچه در این مقاله میخوانید

اگر قصد کاشت ایمپلنت کره ای را دارید، باید با انواع ایمپلنت کره ای آشنا شوید. این دسته از ایمپلنت‌ها مزایا و معایب خاصی دارند. در ادامه انواع آن را توضیح داده و قیمت برندهای مختلف ایمپلنت کره ای را ذکر می‌کنیم. همچنین بررسی می‌کنیم که کدام برند کره ای بهتر است؟ معمولا طول عمر ایمپلنت‌های کره‌ای چقدر است؟ تفاوت ایمپلنت های کره ای با ایمپلنت‌های سوئیسی یا آمریکایی چیست؟

انواع ایمپلنت کره ای کدام است؟

ایمپلنت دندان روشی عالی برای جایگزینی دندان از دست رفته است. پایه ایمپلنت معمولا از جنس تیتانیوم بوده و درون استخوان فک قرار می‌گیرد. فرقی ندارد، یک دندان یا چند دندان خود را از دست داده‌اید؛ در هر صورت می‌توانید از ایمپلنت استفاده کنید. انواع ایمپلنت کره ای به دلیل دوام، کیفیت و قیمت مناسب، شهرت زیادی پیدا کرده‌اند. در بسیاری از کشورها از جمله ایران از برندهای کره ای استفاده می‌شود. بسیاری از دندانپزشکان برندهای کره ای ایمپلنت را پیشنهاد کرده و کیفیت آنها را تضمین می‌کنند.

در ادامه تعدادی از رایج‌ترین انواع ایمپلنت کره ای را عنوان کرده و کیفیت و دوام هر یک را بررسی می‌کنیم.

۱. ایمپلنت کره ای Sewon medix

این شرکت از سال ۲۰۰۰ کار خود را شروع کرد. یکی از شناخته‌شده‌ترین برندهای ایمپلنت کره ای Sewon medix است. این برند ایمپلنت کیفیت بسیار بالایی داشته و دارای گواهینامه KGMP است. در کشورهای آمریکایی، اروپایی و خاورمیانه بسیاری از دندانپزشکان از این برند کره‌ای استفاده می‌کنند. این برند تمامی تجهیزات مربوط به ایمپلنت (روکش، اباتمنت و پایه فلزی) را تولید می‌کند.

۲. ایمپلنت کره ای Osstem

یکی از باکیفیت‌ترین انواع ایمپلنت کره ای برند اوستم است. این شرکت ایمپلنت‌ها را با بیو مواد باکیفیت می‌سازد. شاید بتوان مطرح‌ترین نام تجاری کره‌ای را شرکت اوستم دانست. ایمپلنت‌ها در فرایندهای مختلف چندین بار آزمایش شده‌اند. کیفیت آنها توسط FDA آمریکا و CE اروپا تایید شده است.

۳. ایمپلنت کره ای مگاژن

یکی دیگر از ایمپلنت‌های پرطرف‌دار در میان دندانپزشکان ایمپلنت کره ای مگاژن است. در خطوط تولید این شرکت بیش از ۲۰۰۰ ابزار برای ایمپلنت ساخته می‌شوند. تمامی تجهیزات این شرکت دارای تاییدیه FDA آمریکا است. ایمپلنت مگاژن در کنار حفظ کیفیت قیمت مناسبی داشته و یکی از بهترین گزینه‌ها است.

این ایمپلنت ۱۰۰% استریل بوده و از سیستم پردازش SLA استفاده می‌کند. این سیستم کمک می‌کند تا ایمپلنت سریع‌تر با استخوان پیوند خورده و بهبود پیدا کند. احتمال شکستن ایمپلنت بسیار پایین بوده و حداقل تحرک نیز از بین رفته تا باکتری‌ها نفوذ نکنند.

۴. ایمپلنت کره ای Cis

ایمپلنت کره ای Cis در کنار کیفیت بسیار خوب، قیمت مناسبی هم دارد. در کشورهای مختلف از این برند ایمپلنت استفاده می‌شود. بیش از ۹۸% بیماران از این ایمپلنت رضایت داشته و درمان موفقیت‌آمیزی داشته‌اند.

۵. ایمپلنت کره ای biotem

در سال ۲۰۱۲ برند biotem در کره جنوبی تاسیس شد. در بیش از ۱۵ کشور دندانپزشکان از این ایمپلنت استفاده می‌کنند. ۴ نوع ایمپلنت توسط این برند تولید شده که راس آنها مستقیم یا مخروطی است. کیفیت ایمپلنت مناسب بوده و قیمت بالایی ندارد.

۶. ایمپلنت کره ای Dentium

این شرکت در سال ۲۰۰۰ تاسیس شد. آزمایشگاه‌های تحقیقاتی و مراکز آموزشی آن در سراسر جهان ایجاد شده است. ایمپلنت‌های این شرکت پیشرفته بوده، اما قیمت مناسبی دارد. برخی از ایمپلنت‌های این برند VIP بوده و برخی دیگر نسبتا ارزان هستند. به دلیل استفاده از فناوری پیشرفته، طول عمر این ایمپلنت‌ها بالا است.

با استفاده از این ایمپلنت‌ها مدت‌زمان بهبودی نصف می‌شود. راس مخروطی آنها باعث می‌شود که بتوان ایمپلنت را به‌صورت زاویه‌دار کاشت. یکی از مزیت‌های این ایمپلنت امکان کاشت فوری است.

کدامیک از ایمپلنت‌های کره‌ای بهترین است؟

همین الان مشاوره بگیر!

 

۷. ایمپلنت کره ای Neo Biotech

ایمپلنت کره ای Neo Biotech تنوع زیادی داشته و به همین دلیل برای جراحی‌های ساده و پیچیده استفاده می‌شود. این ایمپلنت‌ها کیفیت بسیار بالایی داشته و به‌خوبی با استخوان فک پیوند می‌خورند. در نتیجه در سخت‌ترین جراحی‌ها نیز احتمال موفقیت بالا است.

دوام بالا، کیفیت خوب، قیمت مناسب و دسترسی آسان به این ایمپلنت‌ها در ایران از جمله مزایای ایمپلنت‌های کره‌ای است.

مزایای ایمپلنت کره ای

بسیاری از دندانپزشکان در ایران انواع ایمپلنت های کره ای را پیشنهاد می‌دهند. علت آن مزایای ایمپلنت کره ای نسبت به بسیاری از ایمپلنت‌های دیگر است. مهم‌ترین مزایای آنها شامل موارد زیر می‌شود:

  • طول عمر مناسب
  • کیفیت بالا
  • قیمت متوسط یا پایین
  • زیست‌سازگار و مطابقت با استخوان فک
  • دسترسی آسان به قطعات کره‌ای در ایران

به نقل از sofiaimplantcentre دررابطه‌با مزایای انواع ایمپلنت کره ای:

تحقیقات علمی وجود دارد که مزایای طولانی‌مدت ایمپلنت های کره ای را تایید می‌کند. ایمپلنت‌هایی مانند Straumann و megagen با بهترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت عرضه می‌شوند.

معایب ایمپلنت کره ای

ایمپلنت‌های کره‌ای در کنار مزایای زیادی که دارند، در مقایسه با بهترین برندهای دنیا دارای معایبی هستند. قبل از انتخاب ایمپلنت باید بدانید کدام موارد برای شما مهم بوده و کدام یک اهمیت زیادی ندارد. برخی از معایب ایمپلنت‌های کره‌ای نسبت به ایمپلنت‌های مطرح مانند برندهای سوئیسی و آمریکایی شامل موارد زیر می‌شود:

  • کیفیت خوبی داشته؛ اما کیفیت آنها نسبت به برندهای سوئیسی پایین‌تر است.
  • طول عمر آنها نسبت به برندهای اروپایی پایین‌تر است. برخی از برندهای مطرح مادام‌العمر بوده، اما برندهای کره‌ای این شرایط را ندارند.

قیمت انواع ایمپلنت کره ای

به‌طورکلی قیمت ایمپلنت دندان بالا است. اما اگر به دنبال ایمپلنتی با قیمت مناسب و کیفیت خوب هستید، باید انواع ایمپلنت کره ای را بررسی کنید. در جدول زیر قیمت ایمپلنت کره ای در سال ۱۴۰۲ را عنوان کرده‌ایم.

قیمت‌های ذکر شده بدون روکش PFM است. اگر بخواهید از روکش زیرکونیا استفاده کنید، حدود ۱٫۰۰۰٫۰۰۰ تا ۱٫۵۰۰٫۰۰۰ تومان به هزینه ایمپلنت هر واحد دندان با روکش PMF اضافه می‌شود. به عنوان مثال قیمت ایمپلنت کره‌ای بایوتم با روکش PFM حدود ۱۱ میلیون تومان و با روکش زیرکونیا حدود ۱۳ میلیون تومان می‌شود.

برند ایمپلنت کره‌ای میانگین قیمت به تومان بدون روکش
ایمپلنت کره ای بایوتم ?? ۷ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان
ایمپلنت کره ای مگاژن ?? ۷ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان
ایمپلنت کره ای اوستم ?? ۷ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان
ایمپلنت کره ای اوست ?? ۶ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان
ایمپلنت cis ?? ۵ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان
sewon medix ?? ۴ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان
dio ?? ۶ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان
ایمپلنت دنتیس ?? ۵ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان
ایمپلنتیوم ( دنتیوم ) ?? ۶ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان
ایمپلنت‌های کره‌ای و قیمت‌های آن بدون روکش، در سال ۱۴۰۲

نتیجه گیری و راهنمای مراجعه به دندانپزشک

انواع ایمپلنت کره ای کیفیت و قیمت‌های متفاوتی دارند. به‌طورکلی این برندها کیفیت مناسبی داشته و می‌توان تا حدود ۱۰ سال از آنها استفاده کرد. در مقایسه با ایمپلنت‌های سوئیسی و آمریکایی کیفیت و طول عمر برندهای کره‌ای پایین‌تر است. اما اگر می‌خواهید ایمپلنتی با قیمت مناسب انتخاب کرده و کیفیت خوبی داشته باشد، باید سراغ ایمپلنت های کره ای بروید.

معروف‌ترین برندهای کره‌ای که در ایران استفاده می‌شود، شامل ایمپلنت megagen، Sewon medix، Osstem، Cis و biotem است. این ایمپلنت‌ها قیمت مناسبی دارند و بسیاری از دندانپزشکان آنها را پیشنهاد می‌دهند.

آب دیونیزه - آب مقطر- آب دی یونیزه - آب یون زودوده - آب یونیزه شده 5 و 20 لیتری زلال طب شیمی

ثبت سفارش استعلام قیمت تماس 68423

شرکت زلال طب شیمی یک تولید کننده مورد اعتماد لوازم یکبار مصرف و بهداشتی دندانپزشکی با ارائه محصولات ضروری که در حفظ سلامت و تندرستی بیماران  دندانپزشکی نقش اساسی دارد.

شرکت زلال طب شیمی به تولید لوازم دندانپزشکی با کیفیت، استاندارد و استریل با پیام اصلی مقاله مطابقت دارد. 

بهداشت  ابزار و تجهیزات دندانپزشکی  در دنداپزشکی حرف اول را می زند. استفاده از سینی یکبارمصرف و سایز لواز مصرفی  یکبار مصرف استاندارد نه تنها ایمنی بیماران  را تضمین می کند، بلکه به جلوگیری از انتقال عفونت ها، ارتقاء یک محیط دندانی سالم و ایمن برای کودکان کمک می کند.

 تعهد شرکت زلال به تولید لوازم بهداشتی دندان، جزء مهمی از تلاش گسترده تر برای حفظ سلامت دهان و دندان کودکان است، ماموریتی که در مقاله به آن اشاره شده است. محصولات با کیفیت آنها به حفظ استانداردهای بهداشتی، ایمنی و بهداشتی ضروری برای مراقبت از دندان کودکان کمک می کند.