زلال طب شیمی: تولیدکننده آب دیونیزه و لوازم دندانپزشکی

زلال طب شیمی

تولیدکننده ملزومات دندانپزشکی

زلال طب شیمی
در مقاله قبل انواع اینسترومنت دندانپزشکی را معرفی کرده و توضیح دادیم همچنین شما میتوانید از اینجا مقاله قبلی را بخوانید. در ادامه به دیگر تجهیزات اینسترومنت دندان اشاره می کنیم

فهرست آنچه در این مقاله میخوانید

در مقاله قبل انواع اینسترومنت دندانپزشکی را معرفی کرده و توضیح دادیم همچنین شما میتوانید از اینجا مقاله قبلی را بخوانید.

آینه اینسترومنت دندانپزشکی

آینه دندانپزشکی ابزاری است که در دندانپزشکی استفاده می شود. سر آینه معمولا گرد و متداول ترین اندازه های استفاده شده، 18 میلی متر و 20 میلی متر است

کاربرد های آن عبارتند از:

1. اجازه دیدن غیر مستقیم توسط دندان پزشک

2. انعکاس نور به بخش های مورد نظر

3. جمع شدن بافت نرم

آینه دندانپزشکی ابزار مهم اینسترومنت است. که به دندانپزشک این امکان را می دهد تا مکان هایی را در دهان مشاهده کند که به طور معمول سخت با چشم دیده می شوند.

آینه دندان به دندانپزشک راهی آسان برای حرکت دادن زبان یا فشار دادن به داخل گونه است، بدون اینکه دست درگیر شود.

سرنگ اینسترومنت تزریق

برای کنترل درد دندانپزشکی از طریق تزریق ماده بی حسی درلثه صورت میگردد البته برای درمانهایی چون فیشورسیلانت و جرمگیری و فلورایدتراپی نیازی به تزریق بی حسی نمیباشد.

سرنگ تزریق به دو فرم کمرشکن و ثابت میباشد .

پروب پریودنتال

ابزاری است که انتهای بلند و نازک دارد. کاربرد اصلی این ابزار، اندازه گیری عمق اصراف دندان به منظور اطلاع از وضعیت پریودنتیم (بافت تخصصی دندان‌هاست، که دندان‌ها را احاطه و از آنها پشتیبانی می‌کند) است.بیشتر پروب‌های پریودنتال دارای نشانه‌هایی در سر هستند تا خوانش دقیق را انجام دهند.

پروب بریول

شبیه به یک پروب پریودنتال است. اما انتهای آن تیز است. و معمولا برای تشخیص پوسیدگی در سطح مزیال و در بین دندان ها استفاده می شود.

کورت

ابزار دستی کوچکی هستند که در دسته اینسترومنت های جراحی قرار می گیرد که برای حذف لثه استفاده می شوند. کورت ها، در اندازه ها و اشکال مختلف وجود دارد که همیشه، نوک آنها نیم دایره می باشد تا در زمان پاکسازی، آسیب کمتری به لثه برسد.

برنیشر

ابزاری یک یا دو سر در ابعادی مختلف است که به منظور صاف کردن در زمان پر کردن آمالگام یا کامپوزیت و همچنین شیار های دندان را از مواد اضافی سطح دندان پاک می کند.

استئوتوم

ابزاری برای فشرده سازی، برش یا تغییر شکل استخوان است و اغلب در درمان های جراحی دندان به منظور باز کردن و گشاد کردن محل قرار دادن ایمپلنت های دندانی استفاده می شوند.

پنس اینسترومنت

پنس برای قرار دادن و خارج کردن وسایل کوچک، مانند تکه های پنبه در دهان، مورد استفاده قرار می گیرد

آب دیونیزه - آب مقطر- آب دی یونیزه - آب یون زودوده - آب یونیزه شده 5 و 20 لیتری زلال طب شیمی

ثبت سفارش استعلام قیمت تماس 68423

شرکت زلال طب شیمی یک تولید کننده مورد اعتماد لوازم یکبار مصرف و بهداشتی دندانپزشکی با ارائه محصولات ضروری که در حفظ سلامت و تندرستی بیماران  دندانپزشکی نقش اساسی دارد.

شرکت زلال طب شیمی به تولید لوازم دندانپزشکی با کیفیت، استاندارد و استریل با پیام اصلی مقاله مطابقت دارد. 

بهداشت  ابزار و تجهیزات دندانپزشکی  در دنداپزشکی حرف اول را می زند. استفاده از سینی یکبارمصرف و سایز لواز مصرفی  یکبار مصرف استاندارد نه تنها ایمنی بیماران  را تضمین می کند، بلکه به جلوگیری از انتقال عفونت ها، ارتقاء یک محیط دندانی سالم و ایمن برای کودکان کمک می کند.

 تعهد شرکت زلال به تولید لوازم بهداشتی دندان، جزء مهمی از تلاش گسترده تر برای حفظ سلامت دهان و دندان کودکان است، ماموریتی که در مقاله به آن اشاره شده است. محصولات با کیفیت آنها به حفظ استانداردهای بهداشتی، ایمنی و بهداشتی ضروری برای مراقبت از دندان کودکان کمک می کند.