زلال طب شیمی: تولیدکننده آب دیونیزه و لوازم دندانپزشکی

زلال طب شیمی

تولیدکننده ملزومات دندانپزشکی

زلال طب شیمی
 آنالیز متیلن کلراید (Methylene Chloride ) فروش متیلن کلراید CERTIFICATE OF ANALYSIS MADE IN CHINA  Test Unit of measure Specifications Min        max Test  result Conclusion Purity Weight% 99.9 99.99 Qualified Moisture Weight% 0.01 0.003 Qualified Acidity (HCl) Weight% 0.0004 0.0004 Qualified Color,Pt-Co APHA Color 10 5 Qualified

فهرست آنچه در این مقاله میخوانید

 آنالیز متیلن کلراید (Methylene Chloride )

فروش متیلن کلراید

CERTIFICATE OF ANALYSIS

MADE IN CHINA 

Test

Unit of measure

Specifications

Min        max

Test  result

Conclusion

Purity

Weight%

99.9

99.99

Qualified

Moisture

Weight%

0.01

0.003

Qualified

Acidity (HCl)

Weight%

0.0004

0.0004

Qualified

Color,Pt-Co

APHA Color

10

5

Qualified

ثبت سفارش استعلام قیمت تماس 68423

شرکت زلال طب شیمی یک تولید کننده مورد اعتماد لوازم یکبار مصرف و بهداشتی دندانپزشکی با ارائه محصولات ضروری که در حفظ سلامت و تندرستی بیماران  دندانپزشکی نقش اساسی دارد.

شرکت زلال طب شیمی به تولید لوازم دندانپزشکی با کیفیت، استاندارد و استریل با پیام اصلی مقاله مطابقت دارد. 

بهداشت  ابزار و تجهیزات دندانپزشکی  در دنداپزشکی حرف اول را می زند. استفاده از سینی یکبارمصرف و سایز لواز مصرفی  یکبار مصرف استاندارد نه تنها ایمنی بیماران  را تضمین می کند، بلکه به جلوگیری از انتقال عفونت ها، ارتقاء یک محیط دندانی سالم و ایمن برای کودکان کمک می کند.

 تعهد شرکت زلال به تولید لوازم بهداشتی دندان، جزء مهمی از تلاش گسترده تر برای حفظ سلامت دهان و دندان کودکان است، ماموریتی که در مقاله به آن اشاره شده است. محصولات با کیفیت آنها به حفظ استانداردهای بهداشتی، ایمنی و بهداشتی ضروری برای مراقبت از دندان کودکان کمک می کند.