زلال طب شیمی: تولیدکننده آب دیونیزه و لوازم دندانپزشکی

زلال طب شیمی

تولیدکننده ملزومات دندانپزشکی

زلال طب شیمی
مصارف صنعتی n-Butanol (نرمال بوتانول) شامل تولید داروها، پلیمرها، استر های علف کش، چاپ است. همچنین در تولید رزین های اوره – فرمالدئید و ملامین – فرمالدئید به عنوان یک رقیق کننده یا واکنش دهنده مورد استفاده قرار می گیرد. در تصاویر زیر برخی از حوزه های کاربردی این الکل را مشاهده می کنید: کاربردها: محصول

فهرست آنچه در این مقاله میخوانید

مصارف صنعتی n-Butanol (نرمال بوتانول) شامل تولید داروها، پلیمرها، استر های علف کش، چاپ است. همچنین در تولید رزین های اوره – فرمالدئید و ملامین – فرمالدئید به عنوان یک رقیق کننده یا واکنش دهنده مورد استفاده قرار می گیرد. در تصاویر زیر برخی از حوزه های کاربردی این الکل را مشاهده می کنید:

کاربردها:

محصول فوق به انگلیسی n-Butanol, به عنوان یک ماده در عطر ها و به عنوان یک حلال برای استخراج روغن های ضروری مورد استفاده قرار می گیرد.

همچنین به عنوان یک استخراج کننده در تولید آنتی بیوتیک ها، هورمون ها و ویتامین ها استفاده شده؛ و حلالی برای  رنگ ها، پوشش ها، رزین های طبیعی، چسب ها، رزین های مصنوعی، رنگدانه ها، آلکالوئیدها و کافور استفاده می شود.

دیگر کاربردهای متفاوت حلال نرمال بوتانول شامل پوشش پارچه در صنایع نساجی، به عنوان یک عامل تمیز کردن یا صیقل دهنده، بنزین، مایع ترمز و محصولات مصرفی مانند محصولات آرایشی، محصولات ناخن، محصولات بهداشتی و محصولات اصلاح در صنایع آرایشی است. بازار اصلی این محصول از جمله محصولات شیمیایی، پتروشیمی، منسوجات، تمیز کننده ها و لوازم آرایشی است.

تولید :

در حال حاضر به منظور تولید n-Butanol در سراسر جهان از سوخت های فسیلی استفاده می شود. در متداول ترین شیوه ی تولید این ترکیب از پروپان به عنوان خوراک استفاده می شود. که با استفاده از یک واکنش هیدروفرمیشن آن را به بوتانال تبدیل می کنند.  در مرحله ی بعد نیز به کمک یک فرایند hydrogenation که بر روی بوتانال انجام می گیرد, محصول مورد نظر ما تولید می شود.

ثبت سفارش استعلام قیمت تماس 68423

شرکت زلال طب شیمی یک تولید کننده مورد اعتماد لوازم یکبار مصرف و بهداشتی دندانپزشکی با ارائه محصولات ضروری که در حفظ سلامت و تندرستی بیماران  دندانپزشکی نقش اساسی دارد.

شرکت زلال طب شیمی به تولید لوازم دندانپزشکی با کیفیت، استاندارد و استریل با پیام اصلی مقاله مطابقت دارد. 

بهداشت  ابزار و تجهیزات دندانپزشکی  در دنداپزشکی حرف اول را می زند. استفاده از سینی یکبارمصرف و سایز لواز مصرفی  یکبار مصرف استاندارد نه تنها ایمنی بیماران  را تضمین می کند، بلکه به جلوگیری از انتقال عفونت ها، ارتقاء یک محیط دندانی سالم و ایمن برای کودکان کمک می کند.

 تعهد شرکت زلال به تولید لوازم بهداشتی دندان، جزء مهمی از تلاش گسترده تر برای حفظ سلامت دهان و دندان کودکان است، ماموریتی که در مقاله به آن اشاره شده است. محصولات با کیفیت آنها به حفظ استانداردهای بهداشتی، ایمنی و بهداشتی ضروری برای مراقبت از دندان کودکان کمک می کند.