زلال طب شیمی: تولیدکننده آب دیونیزه و لوازم دندانپزشکی

زلال طب شیمی

تولیدکننده ملزومات دندانپزشکی

زلال طب شیمی
آمونیوم دی هیدروژن فسفات(ADP) به عنوان مونو آمونیوم فسفات (MAP) شناخته می شود، از این ماده اغلب در تهیه کود های کشاورزی خشک استفاده می شود و یک منبع مفید برای P وN است که دو عنصر متداول در صنعت تولید کود می باشند. کودهای جامد دارای مقادیر زیادی فسفر می باشند و فرآیند تولید

فهرست آنچه در این مقاله میخوانید

آمونیوم دی هیدروژن فسفات(ADP) به عنوان مونو آمونیوم فسفات (MAP) شناخته می شود، از این ماده اغلب در تهیه کود های کشاورزی خشک استفاده می شود و یک منبع مفید برای P وN است که دو عنصر متداول در صنعت تولید کود می باشند. کودهای جامد دارای مقادیر زیادی فسفر می باشند و فرآیند تولید نسبتا ساده ای دارند.

MAP گرانولی در زیر سطح خاک در نزدیکی ریشه های گیاه و یا در لایه های سطحی خاک استفاده می شود؛ بدین شکل که با پخش کردن آن در زمین کشاورزی و مخلوط کردن گرانول ها با خاک سطحی مواد مغذی که در مونو آمونیوم فسفات وجود دارد به خاک تزریق می شود. فرم پودری آن، یک ترکیب مهم برای کودهای سوسپانسیونی می باشد. زمانی که MAP با H3PO4 خالص ساخته می شود، به آسانی در محلول شفاف حل می شود.

مصارف کشاورزی:

مونوآمونیوم فسفات یک کود گرانولی مهم می باشد و اغلب در کودهای خشک کشاورزی کارایی دارد. در آب محلول بوده و اگر رطوبت خاک مناسب و کافی باشد به سرعت در خاک حل می شود و باعث تقویت گیاه می شود. دو جزء اصلی این کود، NH4+ و H2PO4  که پس از انحلال، دو عنصر اساسی کود به طور جداگانه دوباره آزاد می شوند و برای تقویت و سلامت گیاه مهم بوده و عناصر فسفر و نیتروژن را به فرم قابل استفاده برای گیاهان فراهم می آورند. مونوآمونیوم فسفات به عنوان کود مطلوب در pH بالا و خاك های خنثی عمل می کند.

مصارف غیر کشاورزی:

پودرهای ریز MAP در خاموش کننده های آتش (کپسول های آتش نشانی)  در منازل، مدارس و ادارات وجود دارد که سوخت را پوشش می دهد و به سرعت شعله را خاموش می کند.

میزان مصرف : مونو آمونیوم فسفات در خاک های کشاورزی و باغات ، 5 تاه 10 کیلوگرم برای هر هکتار و در فاصله زمانی 2 هفته یکبار می باشد .

ثبت سفارش استعلام قیمت تماس 68423

شرکت زلال طب شیمی یک تولید کننده مورد اعتماد لوازم یکبار مصرف و بهداشتی دندانپزشکی با ارائه محصولات ضروری که در حفظ سلامت و تندرستی بیماران  دندانپزشکی نقش اساسی دارد.

شرکت زلال طب شیمی به تولید لوازم دندانپزشکی با کیفیت، استاندارد و استریل با پیام اصلی مقاله مطابقت دارد. 

بهداشت  ابزار و تجهیزات دندانپزشکی  در دنداپزشکی حرف اول را می زند. استفاده از سینی یکبارمصرف و سایز لواز مصرفی  یکبار مصرف استاندارد نه تنها ایمنی بیماران  را تضمین می کند، بلکه به جلوگیری از انتقال عفونت ها، ارتقاء یک محیط دندانی سالم و ایمن برای کودکان کمک می کند.

 تعهد شرکت زلال به تولید لوازم بهداشتی دندان، جزء مهمی از تلاش گسترده تر برای حفظ سلامت دهان و دندان کودکان است، ماموریتی که در مقاله به آن اشاره شده است. محصولات با کیفیت آنها به حفظ استانداردهای بهداشتی، ایمنی و بهداشتی ضروری برای مراقبت از دندان کودکان کمک می کند.